PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11738}

Bez dowodów

Without Evidence
5,1 587
ocen
5,1 10 1 587
Bez dowodów
powrót do forum filmu Bez dowodów

Film na 6-7 punktów. Fatalne zakonczenie, a w sumie jego brak, sprawilo jednak, ze pozostal pewien niesmak.Stad ocena spada do 5. Nie mozna wodzic widza za nos przez 7/8 filmu, aby na koniec kopnac go w tylek krzyczac: Na zakonczenie, spinajace ramy filmy, nie zasłuzyłes!

ocenił(a) film na 7
edgemoon

U mnie zakończenie podwyższa ocenę.
Gdy film dobiegał końca i zrozumiałem że w tym momencie zakończą opowiadaną historię uśmiechnąłem się i powiedziałem WOW. Pełna napięcia scena z policją, czuć w powietrzu unoszącą się kolejną tragedie, ostatecznie rozładowująca napięcia kończąc się <tragicznym - happy endem>.

Nie wiem czego nie zrozumiałeś w tym filmie i jakiego zakończenia się spodziewałeś skoro do dzisiejszego dnia zabójstwo Michaela Francke posiada różne teorie spiskowe i jest uważane za nie wyjaśnione, pomimo nawet skazania "zabójcy".

ocenił(a) film na 5
Dude_

Film oglądałem 5 lat temu i czas sprawił, że kompletnie go nie pamiętam. To tylko upewnia mnie w przekonaniu, że 5/10 jest jak najbardziej zasłużone, bo dobre filmy "się pamięta". Mam mgliste przebłyski odnośnie zakończenia. Uznałem, że otwarte zakończenie nie pasowało do konwencji filmu. Ale to moje zdanie i nie będę się nad nim rozwodził, bo jak wspomniałem, film wywarł na mnie takie wrażenie, że kompletnie go nie pamiętam.

ocenił(a) film na 7
edgemoon

Nie pasowało Ci otwarte zakończenie do opowiadanej historii która nie ma zakończenia.
Nie wiem czy nazwałbym w ogóle to zakończenie za otwarte, bo film jako całość tej historii jest kompletny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones