PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 66 073
oceny
7,6 10 1 66073
7,1 18
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

Właśnie wróciłam z kina. To film z rodzaju popisów aktorskich, nie reżyserskich i choć nic do zarzucenia Mangoldowi nie mam (sprawna, solidna robota), to jest zdecydowanie film Reese i Joaquina. Oni oboje "ciągną" cały film, i gdyby któremuś z nich powinęła się noga, WTL mógłby się pogrążyć w przeciętności. Ale ich role sprawiają, że film "gra", postacie Johna i June są jak żywe (no ja się nie znam na Cashu, ale mnie aktorstwo Phoenixa i Witherspoon przekonuje na 100%). Słowem - aktorstwo najwyższej klasy - i absolutnie nie jest to tylko film dla fanów Casha i country. Ja tego rodzaju muzy nie trawię, a film mnie zachwycił;)
Fani, a raczej fanki;) Phoenixa mają tu prawdziwą ucztę dla oczu - nie ma sceny, w której by go nie było, cały czas jest na ekranie. To się nazywa Pierwszoplanowa rola! :))
Wszyscy oczywiście wiedzą, że Phoenix i Witherspoon sami wszystko śpiewają i grają, ale co innego wiedzieć, a co innego zobaczyć i usłyszec na własne oczy/uszy. Niesamowite. Nie spodziewałam się, że tak świetnie im to wyjdzie - kawał dobrej roboty!
No to teraz czekam na Oscary dla Reese i Joaquina - mam nadzieję, że Akademia ma oczy na właściwym miejscu i ich nagrodzi.

ocenił(a) film na 9
krikra

Ja również jestem pod wrażeniem gry Witherspoon i Phoenixa :) Oboje zasłużyli sobie na Oscary i naprawdę bedzie szkoda, jesli ktoreś z nich go nie dostanie. Świetne kreacje :) Pozdrawiam.

Angel_a

Na początku nie byłem pewny co do tego filmu w roli Joaquin'a Phoenixa, po obejrzeniu filmu nie wyobrażam sobie nikogo innego, naprawde świetny film, rewelacja. Pokłony dla reżysera, wielkie brawa.
Pozdrawiam miłośników Casha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones