PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 66 089
ocen
7,6 10 1 66089
7,1 19
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

Świetny film !

ocenił(a) film na 9

Bardzo dobry. Aktorzy grają bezkonkurencyjnie. Świetnie opowiedziana historia. Zaryzykuję stwierdzenie, ze Reese śpiewa lepiej niż pierwowzór. A Phoenix zasłużył na co najmniej nominację do oskara.

użytkownik usunięty
AniaG1979

Zgadzam się w 100%. Reese śpiewała dużo lepiej i wyglądała prześlicznie! Bardzo pasuje jej ten kolor.

AniaG1979

zgadzam się co do tego, że aktorzy grają świetnie, nie ma tu żadnych wątpliwości - znakomite przygotowanie do roli! Jednak dla mnie głos June jest nie do podrobienia i nie mogę się zgodzić z tym że Reese śpiewała lepiej. Wg mnie, owszem, radziła sobie całkiem nieźle i może jej głos jest bardziej przystępny dla ucha niż głos Carter ze względu na swoje niewyszukanie, ale uważam że June miała dużo lepszy, mocniejszy głos, piękną głęboką barwę i niepowtarzalną chrypkę.

ocenił(a) film na 9
AniaG1979

Na prawdę bardzo dobry film. Nie wiedziałam, że Reese może tak dobrze grac, ujęła mnie bardzo w tym filmie, była bardzo autentyczna. Świetna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones