PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 66 110
ocen
7,6 10 1 66110
7,1 19
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

Jak Joaquin nie dostanie za ta rolę Oskara robie bojkot tej imprezy !!!!!!!!!!!!!! Reese także rewelacyjna...POLECAM......... nie moge wyść z podziwu..............

_Jacinda_

Popieram.Film ogólnie taki sobie ale Joaguin rewelacyjny.Zaskoczył mnie totalnie jeśli chodzi o wokal. Aż miło posłuchać.

anetaangela

Dokładnie!
Zapraszam do siebie na blog-jest recenzja!
A co do Phoenixa-nałogowo słucham soundtracku z tego filmu i zakochałam się w tym glosie...

Sara_von_Krolock

Ja poszłam na film głównie ze względu na Joaqa, ale jestem zachwycona zarówno nim jaki i całym filmem, no i świetna rola Winterspoon:)

ocenił(a) film na 10
Sara_von_Krolock

Marta masz racje co do jego głosu..mam wszystkie piosenki z filmu i też slucham na okrągło szczególnie upodobałam sobie ''The ring of fire" i ''Jackson'' jego głos jest cudowny...Joaq jest niesamowicie utalentowany....Uwielbiam go..................

_Jacinda_

Ja szczególnie upodobałam sobie Get Rhythm-kurczę ale on ma niezłą dykcję!!! Potem I walk the line, Jackson i Cry Cry Cry-a zresztą-KOCHAM wszystkie te jego piosenki ;)

ocenił(a) film na 10
Sara_von_Krolock

Masz racje........Żadnej nie można wyróżnić...Wszystkie są super..Ja nie mogę no..jak można mieć tyle talentu naraz !!!!???? ;))
Pozdr.:)

_Jacinda_

Ja uwielbaim "Folsom Prison Blues", a scena otwierająca ten film - to jak Johnny dotyka piły jest niesmaowita, a całą jej wymowę dowiadujemy się dopiero pod koniec - kiedy już wiadomo, z czym kojarzy mu się ta piła. I twarz Joaquina w tej chwili. REWELACJA!!! Piosenki cudne!!

ocenił(a) film na 9
_Jacinda_

Dokladnie. Najlepsza dotychczasowa rola Phoenixa. Jestem zachwycona :) I ogolem film rowniez swietny - oceniam na 9/10 :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
_Jacinda_

Phoenixa mogę słuchać non stop i mi się nie znudzi. GENIALNY! Fajnie by było gdyby coś jeszcze zaśpiewał kiedyś... Zaskoczył mnie fakt, że Witherspoon śpiewa lepiej niż June Carter! Dlatego też najbardziej na soundtracku lubię duety - "It ain't me babe" i "Jackson", a także solowe "Juke box blues", "Ring of fire" i "Cocaine blues". Oprócz tego bardzo mi sie podoba śpiew Tylera Hiltona (Elvis Presley), szczególnie "That's all right mama".
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones