PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 66 089
ocen
7,6 10 1 66089
7,1 19
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

to zajeb..ista historia z z" przymrużeniem oka " jeśli ktoś zna się na tej tematyce bo
pomijając zaje..bis..te wątki komediowe to to muzyka też jest zaje..... a jeśli ktoś nie lubi
tego filmu a jest fanem Johnnyego Casha to jest drętwym skó..rw..iel..em (tępym pozerem)
zeby nikt mnie nie jechał bez powodu to powiem ze wplątane są też autobiografie paru
kompozytor ów tego pokolenia. film 10/10 dla specyficznego grona odbiorców. (dla tych co
mają poczucie chumoru i nie klęczą na kolanacl przed swoim idolem)

ocenił(a) film na 9
gregor123

spoko, zgadzam się z Tobą. Szczerze powiedziawszy muzykę Casha poznałam dopiero dzięki temu filmowi, ale racja jest cudowny

Eileena_6

O twórczości Casha dowiedziałem się gdy umarł i trochę o nim zrobiło się w Polsce głośniej. Świetny głos, super klimat. Ostatnio obejrzałem "Idź twardo" i czułem, że to z Casha sobie robią jaja - w ten okrężny sposób dowiedziałem się o tej biografii. Na pewno obejrzę. A "Idź twardo" z Johnem C. Reilly to świetna komedia :-) Myślę, że Cash też by się uśmiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones