PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 66 073
oceny
7,6 10 1 66073
7,1 18
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

ja wpisuje sie pierwsza ;)))))

wczoraj Walk the line miało premierę na festiwalu w Toronto, dlaczego my musimy czekać az do lutego 2006????

ocenił(a) film na 10
Sookie

Tyle czasuuu... przecież to jeszcze (no, prawie;) pól roku... :((
Chodzą plotki, że Joaq może dostać za tą rolę nom. do Oscara, hehe.

ocenił(a) film na 10
Sookie

wygląda na to że jestem trzecia ;*:*:*:*:*:*:*

beatka

Ale co jest najciekawsze, że w mojej pięknej mieścinie tego filmu albo w ogóle nie będzie, albo pojawi się miesiąc później niż gdziekowliek wrrrrr. Ale durne filmy w stylu Dark Water Fatum to odrazu dają wrrrrrrr

NeoSocky

ja tez mam chętke na ten film, zwiastun jest zarąbisty

Aliciaa

Nom, fajny zwiastun =) Oglądałam kawałek rozmowy z Phoenix'em i tą drugą, co grałą "Legalną blondynkę" o filmie - zapowiada się interesujący obraz =)

ocenił(a) film na 10
NeoSocky

a oglądaliscie reportaż z planu?

http://www.filmweb.pl/Walk,the,Line,(2005),zwiastuny,Trailers,id=119046 [www.filmweb.pl/Walk,the ...]

wtedy dopiero nie bedziecie sie mogli doczekac na ten film hehe;)

pozdrawiam wszystkich oczekujących;))

ocenił(a) film na 7
Sookie

Ja czekam film bo lubię Johnego Casha , świetne piosenki country , ze świetnymi tekstami. Jaquina lubię , niezły w Gladiatorze , Osadzie , ale chyba wolę jego zmarłego już brata.

lihol

Ściągnęłam ten reportaż ostatnio ale mi nie chodził :( Pomocy! Jeśli wam chodzi, to jakiego macie Quick Time'a, bo ja 6 chyba - to nie jest taki zły ;))))

ocenił(a) film na 10
NeoSocky

hmm, to dziwne...ja tez ma Quicka 6 i wszystko jest ok, ale pamietam że strasznie długo sie ściągał ten reportaż, kilka razy mi przerywało i trzeba było resumować, moze po prostu nie sciągnął ci sie cały plik? no nie wiem.....

Sookie

Ale ja jestem kiep buahahaha. Oczywiście zawsze czegoś nie doczytam =) Reportaż ściągnęłam i mi działa =)) A to co nie działało, to ten zwiastun na samej górze buehehe A tam pisze, że portzebny jest GT7 =))

NeoSocky

nie będe ukrywał, że czekam na ten filmik z nieopisaną niecierpliwością ;-), mam nadzieje tylko, że nie zawiedzie i spełni oczekiwania nie tylko moje of course ;-), już niedługooooo premiera ;-)))))) oczywiście in USA, ale co tam nie sądze żebym wytrzymał do lutego więc się pewnie poświęce i sobie sciągne choć wolałbym obejrzeć w kinie, cholerna polska dystrybucja !!! ;-(

marrliss

Bądźmy silni hehe =) Ja chyba nie będę ściągać, tylko zaczekam do premiery =) Oj to sobie poczekamy, ale na pewno będzie warto =)) I Oscar dla filmu, a zwłaszcza dla Joaquina w kieszeni =)

NeoSocky

Ja już chce!!!! :) chyba już długo nie wytrzymam. Plakacik wisi u mnie w pokoiku, a na kompie tapetka. Do kin to oficjalnie wchodzi już za 2 dni! A u nas będzie trzeba czekać jeszcze baaaaardzo długo. Trzeba coś z tym zrobić... ale co?

Zielona

Jutro wyruszam na poszukiwania plakaciku hehe =)) Trzymajcie kciuki za moją misję =))) A tak na marginesie to jak on wygląda?? Jest fota Joaq'a czy ten czerwoniasty motyw, jak tutaj?? =)

NeoSocky

I zdobyłam patrzcie =)) Ale zdziercy wrrr, nie mogli tej gazety tańszej zrobić? Ale plakat przynajmniej jest =) Polecę po antyramę i walnę na ścianę =))

Sookie

Zdecydowanie nie moge sie doczekac premiery! Balam sie ze to bedzie taki "lukrowany" Cash ale zwiastuny i opinie pokazuja ze to bedzie swietny film ze wspaniala rola Phoenixa i nie slabsza Witherspoon

abcd_vitamin

Ja nie mogę się doczekac filmu i nie mogę się doczekać zobaczenia Tylera Hiltona w roli Elvisa.

katerina84p

Ja tu czegoś nie rozumiem. Skoro premiera w Nowym Jorku była 13-tego. I stamtąd widziałam ładne zdjęcia Joaq'a i Reese, to gdzie była premiera przedwczoraj??

ocenił(a) film na 9
Sookie

Sama sie sobie dziwie ze jeszcze sie tu nie wpisalam :D oczywiscie tez nie moge sie doczekac, szczegolnie po tych wszystkich wspanialych recenzjach tego filmu ;]
Czytalam tez ze Reese wypadla lepiej od Jaquina i podobno spiewa lepiej niz June :D

Premiera w NY miala miejsce 13 ale to mogli se ogladac tylko w NYC a 18 jest premiera w calym Usa ze moga sobie wszedzie ogladac :D


Duzo filmikow i wywiadow i masa fotek z premier, za kulis i z gazet (szczegolnie polecam sesje na planie Walk the line, nie pamietam nazwy tej gazety ale galeria jest z tych fotosow :D ) i z sesji zdjeciowej (boskie fotki :] ) jest na www.rwitherspoon.com a na http://media.filmforce.ign.com/media/383/383936/vids_2.html [media.filmforce.ign.com ...] jest pare filmikow z filmu :D szczegolnie uwielbiam Ring of fire :D

Nie moge sie doczekac filmu :D

ocenił(a) film na 10
Kathryn

no to ja się dopisuję do tej szlachetnej listy :) Ja też nie mogę się doczeakć polskiej pre3miery.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
pusia

jeszcze tyle czasu czekania ;((((((((((((

ocenił(a) film na 7
Sookie

Oto jestem na liście. O Cashu słyszałam dużo wcześniej przed filmem. Ale od momentu, gdy dowiedziałam się, że Joaq go gra to zaczęłam go słuchać. Myślę, że on jest wybitnym przedstawicielem muzyki country.

Tender_L

Ja wcześniej o Cashu nie słyszałam. Za to teraz nadrabiam =) Mam już dwie jego płyty i uważam, że był świetnym muzykiem =) Pozdro

ocenił(a) film na 9
NeoSocky

Ja tez z niecierpliwoscia czekam na ten film, a o Panu Cashu slyszalem od niepamietnych czasow. Poniewasz moj tatko slucha tego typu muzyke i mnie tym zarazil :)

Valdi

Po tych niedługim czasie stwierdzam, że J.R.Cash wymiata =)))))) W jakiejkolwiek piosence go usłyszę, choćby śpiewałtylko refren, utwór odrazu zyskuje moją przychylność hehe =))))) Ja czekam cierpliwie aż film będzie w kinach, mam nadzieję, że u mnie w tym samym czasie, co w całej Polsce. Nie ściągnę z netu, silna będę hehehe =)) A do kina przyciągnę moją ferajnę, za łby jk będzie trzeba buahahaha =)))))

Sookie

Dopisuję się i liczę na to, że Reese Witherspoon wreszcie pozbyła się różowej sukieneczki z Legalnej Blondynki;)

Sookie

Mam nadzieje, że Reese Witherspoon otrzyma oscara za rolę w tym filmie!

trzymam kciuki :P:P:P
**AnGeL

ocenił(a) film na 10
Sookie

Znowu przesunięto premierę WALK THE LINE... mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz... :/

ocenił(a) film na 10
krikra

Jak to sie stalo ze sie tu wczesniej nie wpisalam. Na WTL czekam od momentu kiedy sie dowiedzialam ze powstaje :) Jestem taka wkurzona ze znowu przesuneli premiere!

ocenił(a) film na 10
Sookie

Hej, jutro wreszcie premiera WTL!!!!
Chyba jakoś się doczekaliśmy:D

krikra

Heh-wlasnie wróciłam z kina-zamówiłam sobie bileciki na Spacer po linie-już się doczekać nie mogę!!!
I wierze,ze Phoenix dostanie Oscara!!

Sara_von_Krolock

Ano =) Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy ludzie! =) Szampany wyciągać =) Ale chyba sobie beze mnie popijecie, bo z tego co widziałam... chociaż mogą wszystkich zapowiedzi nie umieszczać...na stronie mojego kina ubogiego, małego nijak nie widzę nic o "Walk the line":(

ocenił(a) film na 10
NeoSocky

Ja się wybieram na film chyba w niedzielę.. hihi, i tak masz szczęście, że masz kino u siebie w mieście. U mnie zamknęli je w zeszłym roku (choć po prawdzie, i tak nie lubiłam tam chodzić), muszę się więc pofatygować do dosyć odległego multikina. Ale czego się nie robi dla Joaquina;)) hmm ale się zrymowało;)

ocenił(a) film na 7
Sookie

I ja ! Ja ! Ja ! Chociaż preferuje zdecydowanie cięższa i bardziej wyrazista muzykę niż country, to jednak Cash, ze swoim gospeowo-countowym blusem jest super. Czytałam jego biografie - to bardzo ciekawa postać. Dlatego już nie mogę się doczekać.

helenska

Ale mi podsunęłaś z tym multikinem!!! Mmm w końcu możliwe, że w następnym tygodniu będę w Poznaniu!! krikra kocham Cię jak nie wiem, dzięki:*! Bo ja nigdy bym pewnie na to nie wpadła buahaha

ocenił(a) film na 10
NeoSocky

Proszę bardzo, hehe;))
Niech tam sobie mówią co chcą o klimatycznych małych kinach, ja wolę iśc do multikina z dobrym dźwiękiem i obrazem. Zresztą i tak nie mam za bardzo innego wyboru, jak już pisałam:P

ocenił(a) film na 10
Sookie

Tak, wreszcie Walk The Line w Polsce:)))
Nie mogę się doczekać obejrzenia tego filmu, a szczególnie Reese Witherspoon w roli June Carter. Pozdrowienie dla fanów Reese;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones