PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 66 110
ocen
7,6 10 1 66110
7,1 19
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

Phoenix naćpany???

ocenił(a) film na 7

w jakiejś gazecia przeczytałam kiedyś, że Joahin Phoenix w każdym filmie wygląda na naćpanego, to zapewne, przez jego oryginalną aparycje "bad boya". w każdym razie na film pójdę tylko ze względu na niego, bo muzyka country mnie nie interesuje, no i trailer wygląda ok. no i może Witherspoon zagra w końcu jakąś rolę wartą wspomnienia???

ziena

Joaquin ma rzeczywiście oryginalną urodę i może dlatego =)) Ja już się nie mogę doczekać, kiedy wreszcie film wejdzie do kin =)) A tak na marginesie - zaczełam niedawno słuchać Johnny'ego Cash'a - muzyka country wcale nie jest taka zła =) Rzekłabym nawet, że niektóre piosenki są świetne! =))

ziena

to chyba nigdy nie widzialas filmu 8 mm... tam to joaq jest nacpany prawie caly czas :P

kyiio

Ja co się okazało oglądałam połowę - niedawno sobie przypomniałam buahahaha. Muszę kiedyś dorwać ten film =)

ocenił(a) film na 7
NeoSocky

filmu nie widziałam, tak więc trudno mi powiedzieć jak się w nim prezentował, jak zobaczę to się wypowiem. z taką wypowiedzią spotkałam się przy recenzji "Buffalo soliders", a brzmiała ona cytuje "Joaquin Phoenix, wreszcie, w roli, w której nie sprawia wrażenia najbardziej naćpanej osoby na planie":)) to mówi samo za siebie.

ziena

bo w Buffalo tez ćpał :P on chyba lubi takie role.. i całkiem nieźle mu wychodzą, szczerze mówiąc :P

ocenił(a) film na 7
kyiio

no to się zgadzamy w jednym, że role dobrze mu wychodzą, choć według ciebie, kyiio (o ile dobrze zrozumiałam)zazwyczaj tylko ćpunów, ale widywałam go też w innych i uważam, że nie źle sobie radzi. P.S. byłam na twoim koncie. lista filmów dość pokaźna. ja naliczyłam ok 150-155. bo chwilami się gubiłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones