PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119046}

Spacer po linie

Walk the Line
7,6 66 089
ocen
7,6 10 1 66089
7,1 19
ocen krytyków
Spacer po linie
powrót do forum filmu Spacer po linie

nie do końca jest jasne jak to się dzieje, że słaby piosenkarz wkrada się w amerykańskie serca ze swą skromną liczebnie, góralską kapelą, jasne jest natomiast, że z nużącego narkotykowego pasma obciachu sprawny aktor może wydobyć humanistyczny profil fajtłapy. obraz dla tych, którzy lubią miauczenie winylowego księcia oraz dla tych, którzy cenią dobre zakończenia.

ocenił(a) film na 4
ten1facet

Fil jest przeznaczony głównie dla kobiet czytajacych denne romansidla w deszczowe wieczory. Dla kobiet ktorym myli sie bajka z rzeczywistoscia. Myslacych ze znajda ksiecia z bajki na bialym koniku

darek_mirek

przykro mi, nie jestem terapeutą i nie leczę zawodów miłosnych. niewłaściwy adres.

ocenił(a) film na 9
darek_mirek

Ty jesteś nienormalny, film jest świetny, a ja na pewno nie marzę o księciu na białym koniu, bo patrząc na takiego kretyna jak ty wątpie nawet w inteligentnego faceta.

CristineHolly

malutka, do kogo napisałaś ten słowny standard? chyba do mirka-darka, nieprawdaż? nie odpisuj, wiem, że mam rację.

ocenił(a) film na 9
ten1facet

Chowaj się z tym swoim kozackim tekstem, malutki. Skoro wiesz to po co pytasz? :>

CristineHolly

nie był to tekst kozacki, lecz niosąca się doniosłym echem konstatacja z arkadii

użytkownik usunięty
darek_mirek

Że niby Cash jest tym księciem? Strach się bać jak wygląda ktoś taki jak Ty.

ocenił(a) film na 9
ten1facet

Do autora tego postu:


Nie wszystkie gwiazdy umierają młodo jak Cobain czy Nowell i nie są w stanie zadowolić takich wybrednych gustów jak twój. To że Cash umarł w sędziwym wieku nie znaczy że był taki jak o nim mówisz, bo na pewno nie miałeś okazji poznać jego twórczości od tej strony. Nie ma tylu nagrań. A po utworach?

Ja uważam że są niesamowicie żywiołowe i o wiele lepsze od elvisowskich. Przemyślane i nie tylko o miłości brylanynowego kochasia.

Więc nie wiem skąd wziąłeś to że był fajtłapowaty. A może masz coś do inwalidów i ich trudniejszej adaptacji?

firstANDlast

przykro mi, ale reprezentujesz głębię umysłu nastolatka

ocenił(a) film na 7
ten1facet

Każdemu mówisz, że jest Ci przykro?

Kowalblebleble

każdemu poza tobą. twojego rozwoju nie zamierzam wspomagać.

ocenił(a) film na 10
ten1facet

Nie zgodzę się. Dorobek Casha ma duszę. Piękne i inspirujące nie musi być skomplikowane. Jest to film o wielkim człowieku. Tylko że wedlug mnie nie porusza innych ważnych wątków, które lepiej oddawały by osobowość Johnny'ego.

ocenił(a) film na 8
aerowolf

Nie ma co się kłócić, o Elvisie też mówią, że beztalencie. Zawsze się znajdą Sędziowie, którzy swojemu życiowemu doświadczeniu potrafią określić, że ktoś ma ,,głębie umysłu nastolatka" cokolwiek to znaczy. Alebo tacy co nudzą się w domu jak ja teraz i pieprzą trzy po trzy w komentarzach.

Film mi się bardzo podobał, ale nie jest dla każdego, tą muzykę trzeba lubić, albo przynajmniej rozumieć, że nie będzie się tam oglądało Lady Gagi.
Joaquin Phoenix świetnie zagrał Casha - warto zobaczyć nagrania wideo z jego wystąpień w bodajże 1957 - mimika, gestukulacja, wygląd - no i głos, który chwilami wydaję się jeszcze lepszy od pierwowzoru! Tak samo na pochwałę zasługuje Reese Witherspoon, za również świetny wokal i odegranie naprawdę słodkiej i subtelnej kobiety.

Film nie jest tylko dla kobiet.. Romansidła w nim nie widzę.. Bo wątek miłości Johnnego I June jest dodatkowym smaczkiem, a motywem głównym wg mnie jest kariera Casha.

Xaetim

Ja też chcę obronić ten film. Romansidła w nim nie widzę, bo takowych zresztą nie lubię. Dobry film, ciekawie pokazany rozwój kariery i przeżycia głównego bohatera. O dziwo, narkotykowych ekscesów też nie pokazano zbyt dużo (w stosunku do innych filmów), co działa bardzo na plus.
Reese zagrała świetnie, wokal obojga głównych bohaterów bardzo mi się spodobał :) polecam

alfie

Film jest biografią artysty. Po co oglądać biografię człowieka, którego nie lubisz, uważasz za płytkiego, słabego, nudnego? Tylko po to, żeby mieć satysfakcję z negatywnego komentarza? Cóż, ludzie lubią utrudniać sobie życie.
O grze aktorskiej, reżyserii i wszelkich innych aspektach filmu się nie wypowiadasz. Bo przyczepić się nie ma do czego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones