Ginnifer Goodwin

Jennifer Michelle Goodwin

7,4
5 669 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ginnifer Goodwin

na głównym zdjęciu wygląda super, młodo, seksownie, pasują jej długie włosy.
nie wiem po kiego grzyba się tak oszpeciła i zrobiła się na chłopczyce, wygląda paskudnie! :(

http://4.bp.blogspot.com/-ARAH_ZxRODI/UKq7dGljz_I/AAAAAAACG8g/W3kx5-dgSwI/s1600/ 7.JPG

nertolicious

przesadzasz nertolicious, wygląda uroczo ^^ prawda jest taka, że jak ktoś ma ładną buzię to pasuje mu każda fryzura, niezależnie od długości. poza tym krótkie włosy nie oznaczają, że nie mozna wyglądać seksownie ;)

nertolicious

ja sie zgadzam wyglada beznadziejnie :D

nertolicious

Może dlatego, że rola tego wymagała?

nertolicious

Muszę przyznać ,że też nie podoba mi się w krótkich włosach :D W dlugich jeszcze jako tako wyglądała , ogólnie nie przepadam za nią , strasznie mnie irytuje w Once Upon A Time :P

nertolicious

niestety masz racje, niekorzystnie wyglada w krotkich włosach. jak ja oglądam, to zwracam od razu uwage na duze odstajace uszy, które przy takiej fryzurze kiepsko wygladaja. niestety, nie kazdemu dobrze w krotkich wlosach.

dontcha

dokładnie. Krótka fryzura bezlitośnie odsłoniła odstające uszy. Trochę dziwne, że nie skorygowała tego.

Pchelka76

Fakt, w krótkich wygląda nie za dobrze.

panna_x_filmweb

Ale gra przyzwoicie.

Pchelka76

ona ma jedno ucho odstające !

BloodyMaja

Outrageous x ;)

nertolicious

na tym zdjęciu faktycznie wyszła nie najlepiej, ale w OUT wolę ją jako Mary Margaret, w krótkich włosach.

nertolicious

Tak naprawdę to ja ją też wolę w długich ale paskudnie nie wygląda :P

MatthewFrozen

Loża szyderców, każdy na pewno idealny, piękny bez zarzutu :D Inspirujące :P weight gain po ciąży czyni ja bardzo prawdziwą, a krótkie włosy dodają jej tylko urody, "odsłaniają" charakter, który długie włosy zakrywały. Imho długie włosy ujednolicają żeńską populacje, dla mnie nierozróżnialną. Krótkie dodają charakteru właśnie.

mariarudowicz

krótkie włosy właśnie mogą nosić tylko bardzo kobiece panie, wg mnie ona w krótkich wygląda okropnie, nijako

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones