Ginnifer Goodwin

Jennifer Michelle Goodwin

7,4
5 669 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ginnifer Goodwin

Mi Ginnifer przypomina Magdalenę Kumorek, zwłaszcza w filmie "Pożyczony narzeczony". Jak sądzicie?

lukrecja2000

Masz absolutną rację! Oglądam wyżej wspomniany film i wciąż nie mogę pozbyć się odczucia, że patrzę na Magdalenę Kumorek:) Pozdrowienia!

jacocteau

Mam identycznie! Oczy, uśmiech- bardzo podobne ;)

lukrecja2000

dokładnie ! też to zauważyłam. obie też lubię, ale Ginnifer trochę bardziej za cudownie zagraną rolę w "Pożyczony narzeczony". ;)

gimmelove

Ja też to zauważyłam:) usmiech ten sam i kształt twarzy

lukrecja2000

Ja z kolei obejrzałam dziś "Kobiety pragną bardziej", będąc święcie przekonana, że ta aktorka to Jennifer Morrison, czyli pani doktor z "Dr. House'a" - http://www.filmweb.pl/person/Jennifer+Morrison-46660#. To się trochę zdziwiłam.

użytkownik usunięty
kaznodziejka_z_ksiezyca

tez myslalem ze to ta z house'a

lukrecja2000

mam identycznie, dosłownie sie napatrzec nie mogłam

aicluap

tj. Magdalena Kumorek to pierwsze skojarzenie i tak juz zostaje przez caly film;)

aicluap

kurczę, faktycznie jest podobna do Magdaleny Kumorek.jednak nie tylko ja kojarzę ją z naszą polską aktorką :) polubiłam Ginnifer za rolę w "Pożyczony narzeczony" ;]

lukrecja2000

Mi też! Właśnie miałam założyć wątek i to napisać :)

lukrecja2000

Mnie w He's Just Not That Into You skojarzyła się z Anną Belknap, ale w Something Borrowed faktycznie wygląda jak Magdalena Kumorek :D

lukrecja2000

Dla mnie Ginnifer to młodsza i mniej drapieżna wersja Sherilyn Fenn. W pierwszym odcinku Once Upon... zastanawiałam się dlaczego zasłonili jej charakterystyczny pieprzyk. Nie wiem, ma coś takiego w mimice...

lukrecja2000

kumorek, jak nic :)

lukrecja2000

dokładnie to samo pomyślałam ;d Niczym Magda ;d

lukrecja2000

Dokładnie! Tak samo skojarzyłam :D
Polecam książkę, na której podstawie został nakręcony film - "Coś pożyczonego" Emily Giffin :)

lukrecja2000

Obejrzałam właśnie 1. odcinek "once upon a time' i pierwsze co mi przyszło do głowy widząc ją to właśnie ogromne podobieństwo do Pani Magdy :)

lukrecja2000

Miałam założyć taki sam temat, ale zobaczyłam że już jest.

Za to mi ona strasznie przypomina Jennifer Morrison z Housa. :)

lukrecja2000

Dokładnie tak, właśnie miałam poruszyć ten temat :)

lukrecja2000

dokładnie! jak zobaczyłam ją w tym filmie takie było właśnie moje skojarzenie, i nie mogłam się go pozbyć przez cały czas trwania filmu :-)

syla31

w once upon a time - w pilocie
ja pieprze magdalena kumorek jak w morde strzelił
nawet ta sama mimika np gdy jest zaskoczona
IDENTYCZNE

lukrecja2000

Mi również bardzo ją przypomina :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones