PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799784}

Insatiable

6,0 16 309
ocen
6,0 10 1 16309
Insatiable
powrót do forum serialu Insatiable

No cóż

ocenił(a) serial na 8

Powiem tyle, że jest to dosyć nietypowa produkcja i po prostu trzeba lubić gatunki tego typu. Mi osobiście bardzo się ona spodobała, wielokrotnie uśmiałam się lepiej niż na tych "pożądnych" komediach, które uważane są za niewiadomo jakie dzieła sztuki.
Jednak zgodzę się z większością osób, że ten serial jest kompletnie pozbawiony logiki, jakiego kolwiek realizmu, a także jest w nim wiele wątków (o bardzo różnej tematyce) i że czasem ciężko się połapać o co tu chodzi i jaki jest cel twórców. Sama nie do końca wiem hah.
Jednak nie rozumiem też wszechobecnego "hejtu" (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) na ten serial, bo mimo że nie jest to wysokiej klasy produkcja, nie sądzę aby powinno się ja mieszać z błotem, co robią niektórzy.
Myślę, że głównym powodem tego niezadowolenia są niedokońca odzwierciedlające serial opisy i zwiastun - po nich można się spodziewać zupełnie czegoś innego niż czym serial jest w rzeczywistości.
Jednak mimo wszystko, uważam, że każda produkcja znajdzie własnych zwolenników (takich jak ja :)). Także ten.. pozdrawiam jeśli w ogóle ktoś to całe przeczytał haha

ameliaszczechowicz

Moim zdaniem ten serial nie miał w ogóle być realistyczny - wystarczy spojrzeć, w jaki sposób przedstawiono Boba (jest przegięty do granic możliwości, nawet to, jak biega), potem Bob B. wiecznie paradujący bez koszuli - czy to ćwiczący w pracy (a to przecież prokurator), czy to porozbierany na gali w 4. odcinku.

Nie rozumiem też narzekań na milion wątków w paru wątkach. Wszystkie się ze sobą łączą, jak dla mnie nie było ich aż tak dużo i były dosyć proste. Coralee chciała należeć do grona mamusiek z wyższej klasy i robiła wszystko, by ludzie się nie zorientowali, że się wychowała w przyczepie.
Bob B. i jego rodzina są zajęci byciem idealną rodziną (a jak jest naprawdę, wychodzi na jaw później).
Wątek pastora i jego rodziny też nie jest jakoś oszalamiajaco rozbudowany, tak jak i Stelli Rose, którą kieruje zemsta i to głównie robi. Przyjaciółka Pattie ma jeden główny problem ciągnący się od pierwszego odcinka (w sumie może 2, jeśli doliczyć jej uzależnienie od Pattie), który na końcu też rozwiązuje.

ocenił(a) serial na 8
ameliaszczechowicz

Ja oceniłam serial wysoko po pierwszym sezonie rok temu bo to jest po prostu fajny serial na odmóżdżenie się po ciężkim dniu pracy. Dodatkowo można się pośmiać. Co do hejtu to zapewne wiadomo nagle schudła stała sie piękna i ludzie to traktują jako obrazę bo znów nastolatkom się wmawia, że powinny być szczupłe i ładne, a to nie o to tu chodzi, to jest wszystko ukazane w krzywym zwierciadle. Moim zdaniem to za bardzo już przesadne komentowanie. Sądzę, że twórcy nie mieli nic złego na myśli, po prostu obśmiewaja świat i relacje ludzkie jakie się zdażają robiąc to w przerysowany sposób. Nie sądzę żeby to robioo na poważnie przeciesz ten serial kipi satyrycznym podejściem do tematu, konkursów, małżeństw które uważają się za swery wyższe a słoma im z butów wyłazi i paru innych spraw. Sezzon drugi dopiero zaczęłam i fajnie bo właśnie wracam z pracy i mogę się odmóżdzyć i pośmiać.

ocenił(a) serial na 8
ameliaszczechowicz

Właśnie, złe opisy do seriali. Wszędzie opisują jako serial o zemście ex grubaski. Na dobrą sprawę, jest to serial o dziewczynie, która w drodze po koronę ma jedną wielką serię niefortunnych zdarzeń i dodatkowo walczy ze swoją rodzącą się manią mordercy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones